| Oana_4575 a întrebat:

Pe 27 mai am banchetul de a 8-a si nu stiu cum sa imi fac parul...am parul saten deschis, destul de drept si depaseste 7-8 cm de umar...Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Diaste a răspuns:

Buna! Sa stii ca felul in care iti aranjezi parul are legatura si cu hainele pe care le porti. De exemplu daca ai de gand sa porti o rochita eleganta, mai serioasa te sfatuiesc sa ti-l faci si ondulat, de ce nu... Daca ceea ce porti, rochita, este mai colorata sau mai "rebela" poti sa iti lasi parul drept [anul asta se poarta parul perfect drept]. Daca vrei ceva mai deosebit poti incerca sa il prinzi, ai parul destul de lung pentru asta. Uite un site de unde te poti inspira www.instyle.com

| Oana_4575 explică:

Rochia mea e grena cu negru si vine mulata pe talie si dupa vine pana la genunchi larguta :d