| 280Monica280 a întrebat:

Pe ask.fm am primit nişte întrebări cu anonim. Am încercat următoarea chestie să văd cine erau anonimii: Am şters întrebările şi mi-au apărut în rubrica cu întrebări. Am dat la "Blochează" şi apoi am mers la "Setări", "Confidenţialitate" şi la "Vezi lista neagră"...am vrut să văd cine erau persoanele blocate şi scria "Nu ai blocat pe nimeni", când eu am blocat mai mulţi. Ce mă fac? Cum să îi deblochez sau altceva? Fundaaa :-ss

2 răspunsuri:
| Anișoara963 a răspuns:

Nu faci nimic, ce poti sa faci in acest caz?
mai blocheazai odata si gata

| danutz07 a răspuns:

Degeaba blochezi deoarece in lista neagra nu are ce sa apara deoarece nu apare nici un user, doar useri inregistrati pot fi blocati