| Spirukka a întrebat:

Incerc sa deblochez o persoana care la randul ei m-a blocat dar nu mai imi apare in lista cu persoanele blocate. La fel se intampla si in cazul ei cand vrea sa ma deblocheze. Cum ne putem debloca?☺

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Aici pe TPU?
intri in contul tău la meniul prieteni și acolo ai lista cu cei ignorați/blocați

| annempx a răspuns:

Dacă v-ați blocat pe telefon (la nr de telefon, sa nu va mai sunați), atunci poți pur și simplu sa i adaugi numărul de tel. din nou.

| Spirukka explică:

Scuze era vorba de Facebook...