| Orbithh a întrebat:

Pe cat se ia vacanta de Paste? Cate zile mai sunt?

Răspuns Câştigător
| Bursucica a răspuns:

Hai ca imi place de tinelaughing)) nici nu ai iesit din vacanta de Craciun si te gandesti la cea de Paste laughing

| Orbithh explică (pentru Bursucica):

:d...pai mersi si pentru asta ti-ai facut rost de inca o funditahappy

| Bursucica a răspuns (pentru Orbithh):

Mersi pentru fundita...si mersi si pentru ca mi-ai adus aminte de o faza de la scoala, in ziua in care s-a inceput anul scolar 2011-2012 m-a intrebat o profa daca imi pare bine ca a inceput scoala iar eu i-am zis "sigur ca da...cand luam vacanta?"
ceva de genul ai fost si tu acumlaughing

| Orbithh explică (pentru Bursucica):

Tare fazarolling on the floor

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

In intervalul 7 - 23 Aprilie, aproximativ 3 luni inca.

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Se ia pe 7 aprilie! Mai avem asa de putine zile de vacanta (1, maine) si apoi, scoala...

| Marzipany a răspuns:

Pastele e pe 15 aprilie anul asta...