| lolas23 a întrebat:

Pe ce stati mai mult facebook sau TPU?

Răspuns Câştigător
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Categoric pe facebook.pe TPU nu pot juca jocuri, si sincer ador The Sims Social si Monster World.Sincer...folosesc facebook`ul pentru ca sunt jocuri cool si imi pierd timpul cu ele.big grin
tu?

| lolas23 explică (pentru LeonardoDiCapra):

Si mie imi place the sims social:X:X in adooor:X app ce nume ai pe fb?

| lolas23 explică (pentru LeonardoDiCapra):

Eu ma joc doar the sims social, in rest mai stau pe paginiile create de cilaltihee hee

6 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Depinde de zile. Oricum nu cred ca stau mai mult de 1 sau 2 ore/zi pe facebook sau TPU.

| ochiverzi91 a răspuns:

Traim intr-o lume in care poti face mai multe lucruri deodata. Deci, pe amandoua.

| Alexxxxxxx a răspuns:

Facebookbig grin

| Misterryo a răspuns:

TPU