| Daienutza99 a întrebat:

Va place sa stati pe facebook?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Hristos s-a inaltat! imi place doar atunci cand comunic cu cei dragi mie. fata, ginerele etc..in rest nu stau deloc
O zi frumoasa sa ai!

| Alyra a răspuns:

Hei.
Sincer nu, chiar mă enervează. Nu înţeleg ce văd oamenii aşa interesant la el.
Comunicare? Păi...prefer să comunic pe mess. Chatul ăla de pe facebook mă enervează laughing.
Afli lucruri noi despre cineva? Păi... există mereu şi posibilitatea ca cineva să-şi fi făcut pagina doar aşa...aiurea. Şi oricum nu scrie cine ştie ce.
Jocuri? Jocurile de pe facebook sunt naşpa, părerea mea.
Deci ce rămâne de făcut? Nimic laughing. Doar dai nişte like-uri, eventual primeşti şi tu, te lauzi că ai 1000 de prieteni (pe facebook), dar de fapt cu 90 % nici nu te înţelegi.
Şi-n plus, de fiecare dată când intru pe facebook, văd că îmi merge tare greu, se blochează, etc. (nu ştiu dacă face la toţi aşa)
Mdeci, nu văd de ce aş sta pe el laughing.

Ţie îţi place?
O zi frumoasă happy!

| Daienutza99 explică (pentru Alyra):

De fapt mie imi place, deoarece am si o pagina.Cred ca doar pentru aia stau. Adica, ne jucam diverse. spanzuratoarea, elimina cuvantul; poza. E amuzant! laughing

| RyGoLeTa a răspuns:

Dahappy

| ThePoet a răspuns:

Da, de ce nu?

| Clauvdgg a răspuns:

Da, dar uneori ma plictisesc happy

| Emilian601 a răspuns:

Nu prea, pierdere de timp, ceea ce este mai interesant este ca poti vedea persoanele in diferite posturi mai mult sau mai putin familiare, mai mult sau mai putin indraznete, aici fac referire la profesori, sefi, staruri...

adica mi se pare ceva catusi de putin intrigant sa aiba un elev prietenie pe facebook cu profesorul desi are un 3-4 la materia respectiva... laughing

| MauiNight a răspuns:

N-am Facebook happy dar imi place sa stau pe TPU. Mi se pare mai interesant TPU-ul, inveti multe aici. Pe Facebook doar te joci si comunici cu prietenii pe care ii vezi zilnic. Partea buna este ca mai poti cunoaste lume noua din alte tari dar atat.

| Domiinic a răspuns:

Nu am facebook si e pe bunelaughing.In ziua de azi s-a ajuns ceva de genul vai mi-am pierdut buletinul... aaaaa nu e nimic am facebook.

| madalinutza20 a răspuns:

Lol laughing)

| MissSunshine94 a răspuns:

Da, caci astfel reusesc sa vorbesc cu prietenii care se afla in alte tari, si poate nu au alte site-uri de socializare!