| emmyxd a întrebat:

Pe cine alegeti. miley sau selena? eu una aleg miley :d

Răspuns Câştigător
| DeliaSteffy a răspuns:

Buna` eu o aleg pe Miley. Pentru ca ea canta frumos kiss

14 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Eu aleg Chuck Norris.

| Abcfunny a răspuns:

Miley, ca imi place si cum joaca si cum canta, Selena mi se pare cam aroganta.

| Atotstiutorul a răspuns:

Pe Justin biber!

| NemNUZ a răspuns:

Miley ca arata foooarte bin... canta cel mai frumos na laughing

| xXCrissXx a răspuns:

SAU laughing)...Le urăsc pe amân2 yawn --> SUNT NAŞPA, asta e părerea mea happy

Răspuns utilizator avertizat
| JokerV a răspuns:

Daca am un pistol le aleg pe amandoua

| anonim_4396 a răspuns (pentru JokerV):

Lolrolling on the floor)

| ExpertInLove a răspuns:

Pe bune...o alegi pe drogata si betiva din 2 care si asa nu au foarte mult talent(la disney joaca ok dar fiindca rolul e usor iar de cantat nu e asa de greu, nu cante niste cantece grele trebuie sa ai voce si au destui da nu toti una buna) Daca tot vrei din categoria asta, Taylor Swift canta bine si actrita Anne Hathaway(a jucat in vreo trei filme disney).

| xXPandaXx a răspuns:

O aleg pe Selena, pentru ca imi place cum cum joaca in filme, ador cum canta si este foarte frumoasa:X

| emmyxd explică:

Am uitat sa va zic. dau funda la cel mai frumos raspuns smug

| xXOchiAlbastriXx a răspuns:

Demi Lovato laughing adica eu nu o suport pe miley pentru ca mi se pare prea fitoasa iar Selena nu stie pe ce lume traieste.

| BiancaLoveYou a răspuns:

Eu o aleg pe Selena.O aleg pentru ca ea canta foarte frumos, joaca super tare, e super draguta si desigur am ales-o pentru ca nu imi place foarte mult te Miley.