| mileyzcyrus a întrebat:

Miley vs. Selena? Ce alegeti?

Răspuns Câştigător
| Annutzyk a răspuns:

Imi place de aman2, dar mai mult de Selena.

7 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Selena.Imi place si aspectul sau cat si muzica sa+imi place cum joaca in filme.

| oanyoana a răspuns:

Ambele
dar mai mult imi place de Miley:X:X:X
tu?

| atentat a răspuns:

Selena

| thekida14 a răspuns:

Clar Selena
Miley s-a stricatoh go onprin comportamentul si ceea ce face.
Selena chiar este ca lumea nu ca Mileyhappy

| NewDivide a răspuns:

Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea le stiu dar mai buna e Miley

| mileyzcyrus explică:

Eu le aleg pe ambele. Cel mai mult imi place la Miley cum canta si cum arata iar la Selena imi place si cum joaca in filme si in seriale dar si la Miley imi place! Nu pot alege una dintre ele deci ambele! Mai demult imi placea mai mult de Miley, dar acum imi place de ambele la fel de mult!