| vikvikhbk a întrebat:

Pe cine urati?

Răspuns Câştigător
| raresel a răspuns:

Guta, Florin Sala, toti manelistii, Justin bieber...

9 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

90% din colegii mei de clasă, unii profi, unii dintre foştii profi, vecinu' de la 3 care parcă testează rachete nucleare în mijlocu' nopţii, cretinii din blocul de vis-a-vis că ascultă manele tocmai atunci când ţi-e mai dragă lumea, proştii care îţi dau add pe mess şi nu vor spune nimic niciodată, lumea care nu apreciază când cineva îi lasă să trăiască în pace (căci asta e o raritate, să nu se bage nimeni cu tine în seamă pentru nimicuri) şi... nu mai ştiu big grin.

| Mentaaaaa a răspuns:

Justin Biber! Nu ii inteleg pe cei care il plac. Si sirul motivelor pentru care il urasc este foarte lung dar iata doar cateva din motive : are voce de corcitura adica nici de baiat nici de fata e undeva la mijloc ceea ce e ciudat, are un par spalacit care seamana cu un mop (daca ma gandesc putin este laughing ), se lauda prea mult si se crede prea frumos ( din aceasta cauza traieste intr-o minciuna rolling on the floor ), se da la fete care nu sunt de nasul lui, si are niste fane prea nebune (asta nu e vina saracului nestiutor dar trebuie sa o zi c sa se simta si ele laughing )

| mmary a răspuns:

Pe proful de matelaughing

| Sconcsiş a răspuns:

Pe Boc

| Pisicuța a răspuns:

Paaai pe multi din clasa mea
si intrebarile stupide ca asta

| CriCri a răspuns:

Cred ca e imposibil sa urasti aceeasi persoana ca si ceilalti.Atunci, cine va primi funda?

| Atelocin a răspuns:

Dimineata-pe mama
La pranz-pe profesori
Seara-pe nimeni, daca dormbatting eyelashes

| JohannaStone a răspuns:

Pe tine si pe cei care pun asemenea intrebari, dar si pe cei care il urasc pe Justin Bieber ii urasc si eu tongue