| black34white a întrebat:

Ce urâţi cel mai mult?big grin

1 răspuns:
| KamaSutra a răspuns:

Foarte buna intrebarea
Sa vedem ce urasc eu
1. Oamenii increzuti care se cred super smecheri
2.Să mi se zică că sunt încăpățânata. Știu că așa e, dar nu e cazul să o și aud.
3.Să fiu contrazisa când sunt 100% sigura că am dreptate.
4. Urăsc foarte tare să fiu mințita, trădata, înșelata. Mai ales de persoanele în care am încredere și țin la ele cel mai mult.
5. Urăsc să mă trezesc foarte de dimineață, să merg la scoala și s-o aud pe profesoara de romană cum țipă!
6. Urăsc oamenii care te caută doar la nevoie.
7. Urăsc să fiu judecata după aparențe, de oameni care nu mă cunosc.
8. Urăsc capacul rece de la wc.
9. Fumul de țigară. Chiar nu îl suport.
10.Mă enervează la culme cei care ascultă pe stradă sau în alte locuri publice muzică la telefon, dată la maxim, de parcă nu s-ar fi inventat căștile.Mi s-a intamplat de multe ori sa mai fie cate un prost din asta.
11. Urăsc că sunt multe lucruri pe care le-am făcut greșit și nu le mai pot îndrepta niciodată.
12. Oamenii care își bagă nasul în treburile altora, de parcă nu ar avea ceva mai bun de făcut.
13.Persoanele care întreabă Cine ești?, deși ele ți-au dat add pe Yahoo Messenger.Sunt multi care fac asta.
14. Urasc oamenii rai care vor sa faca numai rau.
15. Urasc profesorii care dau note mici doar pentru ca nu ti-ai facut tema.
16. Urasc oamenii incapatanati, pe care nu poti sa-i faci sa renunte la ideile lor stupide.
17. Urasc oamenii care se supara din orice.(adica o fata s-a suparat doar pentru ca i-am spus ca e un pic cam suparacioasa).
18. Urasc sa mi se spuna ce sa fac(asta detest cel mai mult.)
19. Urasc sa mi se dea atatea teme.
20. Urasc baietii/fetele care ma scot din sarite.
21. Urasc hainele fara sclipici(toate hainele mele au sclipici).
Si cam asta urasc eu...