| HarleyQuinn a întrebat:

Pe Google Chrome, cum pot pune ca browser prestabilit asta : http://www.filewin.com/cdn/images/img-filewin-Google-Chr ome.jpg? Am un browser care l-am primit de la un joc și vreau să am înapoi browser-ul prestabilit de Chrome ( ca în poza de mai sus ). ajutați-mă, vă rog! Fundă!

1 răspuns:
| moztop a răspuns:

In dreapta este un buton cu niste liniute pe el. acolo sunt setarile.

Dai click pe el si pe urma pe Setari!

Cauti "la pornire:" si verifici ce ai la rubrica: Deschideți o anumită pagină sau un set de pagini.