| irina_3790 a întrebat:

Pe hi5, cand am incercat sa fac eu aspect, am pus poza asta http://geniusbeauty.com/wp-content/uploads/2009/03/red-l ipstick-fear.jpg.
si cand am dat examinare. mi-a aratat fundal alb. Ce sa fac?(mentionez ca nu numai la poza asta, a facut asa la toate pe care le-am incercat nu mi-a mers).

Răspuns Câştigător
| TinkyGirl a răspuns:

Pai.cred ca nu ai dat click pe sagetile acelea din partea dreapta. dupa ce ai ales poza iti apar 2 sageti si trebuie sa dai click pe ele si apoi sa dai examinare.happy

1 răspuns:
| buli a răspuns:

404 Not Found

We cannot locate what you are looking for. Try the search engine

Chestia asta mi-a scris, poate din cauza asta nu tia aparut poza.