| Deszire a întrebat:

Pe Kudicuplu ereau niste concursuri cu premi cosmetice si am participat la un concurs AVON unul Oriflame si unul Syoss dupa ce am stat si m-am gandit mai bine mi-am dat seama ca daca am sa castig s-ar putea sa platesc acele produse sau ca a fost o farsa si apoi am sa platesc iar o gramada de bani voi ce credeti help! funda

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zergos a răspuns:

Daca doresti eu te pot iscrie la avon ca trendsetter (esti cu 2 campanii inaintea celorlalti, exemplu: reprezentantii din campania nationala au inceput campania 3 in data de 10. 02. 2011, iar trendsetterii au inceput campania 5). Pentru mai multe detalii ma gasesti la id: elnino_seba@yahoo.com

Întrebări recente