| Deszire a întrebat:

TPU sunt disperata am participat la 3 concursuri pe Kudicuplu si i-am spus mamei iar ia mi-a spus ca s-ar putea daca castig sa platesc o suma de bani cand vine acum nu mai pot de spaima poate fi asa va rog ajutati-ma fiti sinceri va rog cel mai sincer fundita

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu inteleg la ce plata te referi. Daca te referi la impozitul pe venit acesta nu o sa-l platesti tu, in nici un caz, eventual se retine din castigul brut si se achita de organizatorul concursului, tu primesti o suma care este neta si nu mai ai nimic de platit. Numai bine!

| PeachTheo a răspuns:

Eu nu am inteles ce s-a intamplat... poate daca scrii mai clar...