| anonim_4396 a întrebat:

Pe ladypopular la level 4 imi zice la un scop,, Salvează cel puţin 10 echipamente în camera ta.

Ai şansa şă salvezi îmbrăcămintea domnişoarei oricând, deci vei avea acces rapid la costumele favorite.Vizitează garderoba şi combină hainele potrivite într-un echipament.Salvează dând click pe 'Salvează Echipament' şi dă un nume la echipament.Numele o să te ajute să găseşti apoi cu uşurinţă opţiunea." Din ce mi-a zis eu am rezolvat, am salvat peste 10, dar nu imi zice ca scopul este completat, ce ar trebui sa fac? FUNDA SI VOT!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| JustMeBăi a răspuns:

Iesi din joc si asteapta vreo 2 zile, fara sa intri, si dupa 2 zile poti sa intri. Si mie mi s-a intamplat dar nu stiu de ce. Sau poti sa dai feedback si sa scrii problema ta.

Succes!happy

1 răspuns:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

10 exhipamente = 10 hainewinking