| deea_2716 a întrebat:

Cum sa fac si eu la ladypopular ca sa trec nivelul ca nu stiu cum sa fac spuneti-mi si mie va rog mult. Cum sa fac? Fundita.Ai şansa şă salvezi îmbrăcămintea domnişoarei oricând, deci vei avea acces rapid la costumele favorite.Vizitează garderoba şi combină hainele potrivite într-un echipament.Salvează dând click pe 'Salvează Echipament' şi dă un nume la echipament.Numele o să te ajute să găseşti apoi cu uşurinţă opţiunea.

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Simplu.Trebuie sa salvezi un costum si apoi sa il salvezi si cand vrei sa te imbraci rapid cu el dai la inarca costume si dai numele la care i-ai dat costumului.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste doar nu esti planta! laughing