| Anaaaaid a întrebat:

Pe miniprix se percep taxe pentru livraree? Si daca da cat? Dar iti vine coletul la tine acasa, sau posta? Funda.big grin

Răspuns Câştigător
| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Daca til aduc acasa prin curier platesti o suma anume care o spune pe site. Daca vine la posta platesti cat zice posta.
Amandoua sume se fac in raport de cat de greu e coletul dar spre exemplu pe emag.ro daca comanzi pste 90 ron livrare gratuita. Daca vrei sa stii despre minipix ce oferte de transport au trimitele un mesaj la suport.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| AndraNicoleta a răspuns:

Coletele vin prin curier rapid iar la o comanda de psete 100 de lei, transportul este gratuit.