| InspectorulTPU a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza reclamele alea cu iaurt cu etc cu fetele mici care fac fete din astea de miloage sau selena gomez hana montana toate sunt niste curve ma si enervaza pe voi nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi plac reclamele de genul ala, ma dezgusta.Cat despre acele "vedete" nu pot spune decat ca sunt niste persoane care au influentat copii din ziua de azi, mai exact viitorul nostru.Pacat,mare pacat...

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred,mai degraba, ca vorbeste invidia din tine.

| ΔH a răspuns:

Cine-s Selena Gomez si Hana Montana?

| wolfy911 a răspuns:

I love you man...gandim la fel

| bombonika18 a răspuns:

Ba da...

| Limo a răspuns:

Reclamele la iaur sunt cele mai idioate.ca si cele la branza. IN legatura cu incultele alea ...no comment. Ai observat ca exista mai multe tricouri [ penare, ghiozdane, etc] cu ele decat cu niste cantareti cu adevarat buni. intre timp. suportam.

Răspuns utilizator avertizat
| danutz24 a răspuns:

La prima de aia mie imi e indiferent... si la a doua faza nu inteleg ce au ele doua...Sunt 2 cantarete.Eu nu ascult selena sau miley (adica hana) dar totusi nu inteleg ce au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic... O_o prefacatorie cu reclamele alea cu iaurt sau branza sau lapte sunt facute natural de la vacuta drogatastraight face.
Si incat despre Selena sau Hannah Montana ce sa zic... nu inteleg ce le plac celor din ziua de azi cum se fataie Hannah Bananah laughing pe scena sau Selena Balena thinking
Dupa parerea mea sunt tarfe laughing))))))