| Raluxx a întrebat:

Care artist? Selena Gomez sau Hannah Montana?[Miley]

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Selena Gomez deoarece este mai dulce, simpatica si puerila!
O zi buna iti doresc!

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! aceste 2 fetite sunt pentru generatia celor care se incadreaza int-re 10-16 anisori si probabil sunt pe placul vostru, eu ador muzica adevarata, Monica Anghel, Andra, Luminita Anghel si toti cei care au cv de spus in muzica Romaneasca si imi place ce acel copil minunat in varsta de 10 anui cred Maria Craciun, protejata Mirabelei, e o minune de copil si va ajunge sus love strucklove struck

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Păăi, Selena Gomez.Dar Hannah Montana nici nu mai este. E doar Miley Cyrus. Dar totuşi Selena gomez fiind că le are.
Baftă.

| dadasssssssss a răspuns:

Daca ai intre 2 si 3 ani ai alege-o pe sieliena, iar daca ai intre 24 si 36 de luni, ai alege-o pe milki.
In orice caz AMBELE SUNT RATATE tongue

| Bianca3108 a răspuns:

Niciuna. Amandoua sunt niste tampite.

| Charice18 a răspuns:

Miley Cyrus. hannah montana a trecut.nu mai exista.acum e doar miley si e superba happy

| xAbb a răspuns:

Selena. :D
http://www.facebook.com/....../photo.php [lectura placuta.]

| stephany_5835 a răspuns:

Selena gomez e mai tare nu stiu hanna montana e de copii mici asa pare si miley e prea rebela deci nu hannah

| andrada2001andra a răspuns:

Selena e mai dulce