| anghelitta a întrebat:

Cine e mai coolz hannah montana sau selena gomez? fundita

3 răspunsuri:
| xCherri a răspuns:

Iti raspund asa : Hannah montana 54% (e putin cam toantatongue)
Selena Gomes 25%(e nebuna rau + ca e cu Justin bieber si il urasc)

Parerea meabatting eyelashes

| Cineva231 a răspuns:

Api...hanna e o toanta...selena e nebuna dupa Jb(eu il urasc). grea intrebare. cred ca nici una.acum nu te supara p mine daca iti place hanna, sau selena sau jb.fiecare cu parerea lui-.-"

| adelinaxoxox8888 a răspuns:

Deci...in 1. rand, hannah montana e cam roooz, si selena gomez e cu justin bieber deci o urasc .deci.nici,nicitongue