| Eyedonutlikeyou a întrebat:

Pentru 30 de persoane la un majorat cam de cata bautura este nevoie?

7 răspunsuri:
| xioliolioloix a răspuns:

30 de sticle de vin si 10 de vodca

| traxter a răspuns:

Depinde daca is bautori inascuti happy pai scrie pe o lista niste bauturi care le vrei si dupa fa ca la o persoana 1 litru. Dupa majorat mai ramane si bei si tu happy

| FightForYourself a răspuns:

Pai daca sunt ca si colegi mei tiar trebui 20 sticle whisky 15 vodca 15 vin rosu 15 vin alb 3 baxuri cola 2 baxuri energizante si asa mai departe
laughing sa mor am un coleg numa el bea singur 3 sticle de vin si 1 whiskylaughing)

| Eyedonutlikeyou explică:

Fara vin. Vodca, whisky, lichior, bere. Fara exagerari pls.happy
Nu sunt decat vreo 5-6 tipi care beau "de rup".happy

| FightForYourself a răspuns (pentru Eyedonutlikeyou):

Aa pai atunci iale si tu sucuri, energizante, sau bere fara alcool, bere cu lamaie
si daca ai 5-6 tipi care beau calimea iale lor niste bere sau ceva stii sa nu se supere
de preferat iale ceva cu care sunt obisnuiti stii
big grin

| ultraboy a răspuns:

Pai este nevoie de cam 30x2 adica 60 adica 2 sticle de o anumita bautura pentru fiecare de ex pentru o pers 2 sticle vin 2 sticle apa minerala 2 sticle suc pentru o sg pers

| totipentrutoti a răspuns:

Pai de 2 sticle whisky si 10 sticle vin rosu de 13 lei 4 sticle alb, 3 baxuri cola 2 fanta 2 apa si ai terminat totul laughing