| bogdytzu a întrebat:

In curand voi avea un majorat... si ma gandeam cam cata bautura sa iau pentru aproximativ 60 de persoane?

1 răspuns:
| atotstiutorulll a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti chemi doar prieteni apropiati, si sa cumperi numai bauturi ieftine si produse ieftine: alcool dublu rafinat ( cu lamaie si sare parca e tequilla), spirt ( ca ballentines), etc. si sa nu chemi multe persoane 45 maxim, pentru ca o sa se certe si o sa iti distruga majoratul, o sa se combine unu dintre ei cu fata pe care o placi si o sa-ti strice tot cheful. La multi ani si distractie faina! funda?