| Teo124 a întrebat:

Salut! Cata bautura ar trebui sa cumpar pentru un majorat cu vreo 15-20 de persoane si ce fel de bautura?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Multe sucuri, apa minerala, 1 bax de bere si cam atat, ca sunteti toti adolescenti si nu merge alcool tare, ca-n loc sa va distrati se vor imbata si se va ajunge la bataie sau la voma si stari de rau.

| StoicAnalysis a răspuns:

Presupunand ca aveti varsta majora, 3-4 sticle de tarie ( jack, jameson, Brancoveanu (e mai scumputa putin ), etc.), 60 de beri ( presupunand ca beti in jur de 3-4 de persoana ), 2 baxuri de suc, si 3-4 baxuri mari de apa.

| sammie a răspuns:

Ia mai bine suc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sucuri, bere fara alcool, apa tonica.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Da apa ce are? Loați 5 baxuri de apă asa rămâneți și conștienți nu va urcați la volan bieți și nici nu va bateți joc de sănătatea voastră și nici nu va loați la ceartă și scandale și ceartă cel mai bine

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Sucuri (aici poți adauga preferatele oamenilor in general: Coca cola, Sprite, Fanta, si ceva fara acid: Lipton de zmeura, Suc narural), apoi poti adauga si putin alcool ca pana la urma e majorat, bere cu alcool, însă nu lua multă, nu trebuie sa se exagereze, apa plată si apa minerală.

5-6 sucuri, un bax de bere, 3-4 sticle cu apa plată și 2 de apa minerală.