| scully a întrebat:

Pentru cat timp se spune 'Hristos a inviat'?

Răspuns Câştigător
| gogus a răspuns:

De fapt pana la ''Inaltare'' care anul acesta pica pe 24 mai.

10 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Pana la Inaltare.

| mixxjim a răspuns:

Timp de 40 de zile, pina la Inaltare, si in acea zi se spune "Hristos s-a inaltat", se raspunde "Adevarat s-a inaltat" si se vopsesc iar oua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la Rusalii.

| gogus a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt pana la ''Inaltare'' care anul acesta pica pe 24 mai.

| Kyrie a răspuns:

Cine e ala?

| BlackFuneral a răspuns:

E o porcarie sa spui Hristos a inviat 1 an.
Adica hai sa zicem zici 1, 2, 3 zile da nu o luna sau cat tine.

| Maui a răspuns:

Pana la pastele viitor.

| lVlad a răspuns:

Faza asta e o prostie...Da ce Hristos invie si moare in fiecare an?! A murit pe cruce acum 2012 ani si a inviat dupa 3 zile si gata:d... Daca o murit atunci, de ce sarbatoreste prostia asta?!

| ComaniciIonut a răspuns (pentru lVlad):

Sectant altcineva...

| DenissA15 a răspuns:

Timp de 40 de zile

| twittermihai a răspuns:

Pana la inaltare :| dati click pls http://orice.tk