| DarkVillian a întrebat:

Hristos a Inviat! Imi puteti spune cum se da ignore(ignor) pe mess? funda

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Adevarat a inviat!
Intai trebuie sa stergi acea persoana definitiv din lista, apoi dai la Messenger -> Preferences -> Ignore list -> ii scrii id-ul acolo si dai apply happy

| DarkVillian explică (pentru Cherilyn):

Multumes mult

| Cherilyn a răspuns (pentru DarkVillian):

Oricand!
iti multumesc pentru funda!

| DarkVillian explică (pentru Cherilyn):

Merci din suflet ca ma enervau niste proaste

4 răspunsuri:
| metalland a răspuns:

Adevarat a inviat!
Click dreapta pe numele celui care vrei sa ii dau ignore ~> delete.
Ori te duci pe numele celui care vrei sa ii dau igg si dai click stanga apoi o sa iti apara "Appear Permanently offline to (numele celui care ii dai) happy. Si apari pe invisible la el permanent.