| sckymosul17 a întrebat:

Pentru ce este fagurele de la miere? Am incercat sa il mananc dar zici ca e guma...

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fagurele este ceară naturală!

| blackcat99 a răspuns:

E pur si simplu ceara naturala. Poti purta o bucatica in geanta sau in buzunar. In situatii neplacute (iti miroase gura sau mananci ceva amar sau neplacut la gust, indeparteaza mirosul si asigura PH-ul normal cavitatii bucale. O poti pastra intr-o pungulita alaturi de cateva frunze de menta, iar la nevoie o scoti si o mesteci. O zi frumoasa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E ceara. in el fac albinele mierea.

| KompliKat a răspuns:

Fagurele de la miere nu il mananci este facut din ceara! asa am facut si eu inainte sa aflu