| Tadotaki_8217 a întrebat:

Pentru cei care au citit "Panza de paianjen" scrisa de Cella Sergi. Care este timpul desfasurarii actiunii?

3 răspunsuri:
| Deenniissa a răspuns:

Nu am citit-o, insa iti pot da unele indicii. Poate fi trecut, prezent sau viitor.De asta iti poti da seama singur/a pentru ca e simplu si e logic.Succes:*

| Deenniissa a răspuns:

Nu am citit-o, insa iti pot da unele indicii. Poate fi trecut, prezent sau viitor.De asta iti poti da seama singur(a) pentru ca e simplu si e logic.Succes:*

| Deenniissa a răspuns:

Nu am citit-o, insa iti pot da unele indicii. Poate fi trecut, prezent sau viitor.De asta iti poti da seama singur(a) pentru ca e simplu si e logic.Succes