| catthshshshs a întrebat:

Pentru cei care sunteti din Iasi, ce mijloc de transport leaga Centrul de Copou? Am impresia ca este un tramvai dar nu stiu exact care...happy

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Numai autobuze si maxi-taxi, pana la toamna nu mai sunt tramvaie, se schimba linia pe strada Cuza Voda.

| catthshshshs explică:

Am uitat sa precizez...ma interesa zona Garii... mijlocul de transport care leaga Copoul de zona Garii din centru happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tramvaiele... unu, saptesi treisprezece...(ma enerveaza tampenia asta cu...majusculele)

| angel4love a răspuns:

Pfuu... Nu am mers aproape niciodata cu tranvaiul deci nu stiu... Nu este cumva autobuzul 41? Nu stiu nici eu sigur...