| MysticWayz a întrebat:

Pentru cei ce joaca / sau au incercat sa joace Twinity, va rog ajutati-ma!
Mi-am facut un cont si cand vreau sa-l instalez tot imi apare cate o eroare, nu stiu de ce! ori imi apare asa:,, Extract:Error writing to file head_n. dds" sau ceva de genul asta! Va rog ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Bai nu ti-l instala! Mi-a virusat laptopul, un virus nasol rau... Nici nu ma lasa sa deschid anitivirusu''

| qLoveSmileღ a răspuns:

Cand iti face asa, da un restart la pc... Si mie mi se mai intampla sa dea eroare, nu e nevoie sa il mai instalezi, da un restart si dupa nu mai apare eroare happy fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am jocul... dupa ce ti s-a instalat dai click pe el si iti va aparea un ghid si se va instala. daca face asa in continuare instaleaza-l din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trebuie instalat odata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai zi-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti merge ca esti de la 9!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul asta nu are acces la ori ce aprobare nu mai increrca de geaba sau mai degraba cheamati un prieten care siti.
MADALYNA