| princetonelena a întrebat:

Heyhappy Am incercat sa imi instalez nod32 v4 iar cand ii dau install imi apare o eroare: "Error writing to file: C:\Program Files\Eset\Eset Nod32 Antivirus\eamon\eamon.sys. Verify that you have access to that directory.". Ce as putea sa fac ca sa imi mearga?happy

3 răspunsuri:
| kimi323 a răspuns:

Iti poti desface calc. pentru ca inseamna ca e o problema

| unuser a răspuns:

Posteaza la probleme Pc aici http://serialcod.blogspot.com te vor ajuta baietii!

| cvsyatry a răspuns:

Dezinstaleaza-l cu eset unninstaller si reinstaleaza-l...bye