| DuRR3xX a întrebat:

Pentru cei din Buzau sau cei care stiu: care este programul de la Aqua Center Buzau, si, de 1 mai este deschis? Si care este pretul?
Multumesc anticipat!winking [La final va fi FUNDAwinking]

Răspuns Câştigător
| Spaz472 a răspuns:

Program normal 15 lei intrarea. Mi-a zis cineva acum.

4 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

Din cate stiu eu este deschis dar intrarea nu stiu daca va fi la acelasi pret sau mai scump avand in vedere ca e 1 mai oricum daca ajung azi prin zona ma duc intreb si te anunt in seara asta.

| DuRR3xX explică (pentru Spaz472):

Daca ai drum in zona aceea sau treaba etc. chiar te rog sa intrebi! Iti raman dator si multumesc!

| DuRR3xX explică (pentru Spaz472):

Aha. Multumesc frumos!
Numai bine si un Paste fericit tie si familiei! big grin

| Spaz472 a răspuns (pentru DuRR3xX):

Multumesc la fel! Toate cele bune!

| Spaz472 a răspuns (pentru Spaz472):

Program normal 15 lei intrarea. Mi-a zis cineva acum.