| Expertul a întrebat:

Pentru fumatori! Funda! A aparut mai nou KENT cu gust de menta...ele sunt tari? La bar cand am fost am luat si eu o tigare de la un prieten care avea KENT menthol si era chiar buna la gust.

8 răspunsuri:
| DonnaEmperatriz a răspuns:

Hmm..cred ca te referi la kent click!
sunt ok, ff bune..si ai respiratia mai usoara. Spargi biluta si se intampla minunea, sau ai varianta sa nu o spargi si sa la fel k, kent 8laughing
Incearca, mie imi plac.Foarte bune sunt si Marlboro blue ice:X...bafta!

| Shatteredx a răspuns:

Sunt ca naiba domnule Gregory House. Parerea mea de fumator Kent de 6 ani este sa nu te avanti pe Kent Menthol. Insa ramane la decizia ta, daca iti plac mentholurile...incearca, te costa 12 lei si te convingi singur. Kent Click sunt alea. apesi si face puf! laughing Si iese mentholu

| TheAvenger a răspuns (pentru Shatteredx):

Așa e..nu-s bune astea cu mentă. cele mai bune dintre toate Kent-urile mi se pare Kent lung, chiar dacă fumez mai rar din asteathinking

| Shatteredx a răspuns (pentru TheAvenger):

Eu fumez tigara electronica cu gust de capsuni si cateodata banane. Eu miros a bananne, tu mirosi a fum big grin

| TheAvenger a răspuns (pentru Shatteredx):

Lool..mai bine să miros a fum de tutunlaughing

| Shatteredx a răspuns (pentru TheAvenger):

Dap. Mai bine aruti unu ce duhneste a tutun decat unu care miroase a capsuni si banane, fiecare cu ce-i place. Bafta

| TheAvenger a răspuns:

Hmm.îs nașpathinking ..io cel mai mult fumez Parlament, Marlboro, Pall Mall și Dunhill..astea mi se par cele mi bunethinking

| TreiSurori a răspuns:

Te referi la kent click, kent 6?
sunt la fel ca, kent 4 daca apesi pe filtru se sparge o chestie cu menta si fumezi menta big grin.

is bune.

Întrebări recente