| anonim_4396 a întrebat:

De ce tineri fumatori prefera tigari gen Kent, Si cei batrani cu L&M, Si alte grele?
Ca L&M are un gust groaznic pecand Kentul cica este Bun

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adrian1988 a răspuns:

Nu gustul este de vina ci nivelul de nicotina.kentul este un tip de tigari pentru incepatori si pentru cei care vor sa traiasca mai mult in ciuda faptului ca fumeaza.si mai e si chestia de moda ca nu poti sa fumezi lm cand toti tovarasii tai fumeaza kent. oricum daca fumezi kent acum peste catva ani o sa ajungi sa fumezi si tigari mai tari gen lm, marlboro, whinchester etc

6 răspunsuri:
| jvEcu a răspuns:

Nu fumeaza pentru ca sa fie cool, fumeaza pentru ca pentru ei nu este nici prea tare, nici prea slaba, o tigare moderata; L&M si alte genuri de tigari fumeaza batranii pentru ca la randul lor au fumat in tinerete niste tigari gen Kent si s-au saturat deoarece nu le mai "simteau" si le-au schimbat happy.

| NickiMinaj a răspuns:

Kentul nu "se fumeaza singur" ca altele laughing dar in rest e chiar nasol, e prea tare. Prefer slims.

| Liviu a răspuns:

Mosule'
Eu nu fumez multhappy
Iti zic din ce stiu euhappy
acu 2 ani trageam Pall mall mereuhappy
acum... Pall mall imi vine sa vomit`
Insa trag More. Trag Lm, kent, viceroy si toate cele
Insa pall mall`u nu il suport sub nici un kipstraight face Nu stiu de cehappy
Mi se pare foarte tarehappy ( stiu uni o sa spuneti ca e slab pall mal asta credeam si eu la inceput acu e tare nu stiu de ce)
o O
P. S Copii nu calcati iarba happy
Fumati-o!

| anonul a răspuns:

Fumeaza Kent ca sa fie "cul", si batrani fumeaza L&M pentru ca e mai ieftin, eu spun sa nu fumam/fumezi deloc si va fi mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cica este bun? nici o tigara nu este buna.atata timp cat dimineata, in loc sa iei o gura de aer proaspat si rece tragi fum in plamani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 18 ani si ceva si din clasa a 9-a m-am apucat de fumat.{kent 8 sau 4}. parca nu poti sa te apuci acum sa schimbi tigarile.adica m-am obisnuit eu cu kentul desi si eu cand beau cate ceva trebuie sa fumez ceva mai tare {tot Kent dar lungbig grin}. si pe bune pall mall e super naspa. l&m e acceptabil. winston e bunicel.marlboro astea mai noi gold si white nu prea ma incanta.lucky strike fumez la pescuitlaughing iar de viceroy .more.si altele sa le lasam pentru astia mai batrani.winking