| ionutz4u92 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru fumatori. A incercat cineva kent menthol? Acela aparut acum care este mentolat. Daca nu sparg bila aceea pentru a fi mentolate au aceeasi gust ca kent-ul 8? Ma refer la nivelul nicotinei si la tarie. Sunt mai slabe fata de kent-ul 8 sau au acelasi gust?

Răspuns Câştigător
| deniisa a răspuns:

Buna. Kent convertibles caci ase se numeste este mai slab ca si Kent 8, se zice ca este Kent 6 cel putin asa mi-a explicat vanzatoarea.

2 răspunsuri:
| Dєєค a răspuns:

Bunahappy Pai daca nu spargi bila se simte fff putin mentolat, dar aproape deloc. Si nu este ca si kent 8, este mai slab, nivelul de nicotina este 6 credthinking Deci sunt mai slabe, nu au acelasi gusthappy Fundaa?puppy dog eyes

| SabinnaNuca a răspuns:

Eu sunt la al doilea pachet de Kent Clik deja.NU prea suport tigarile tari, astea mi se par ideale, dar da sunt mai slabe ca si kent 8