| ToxXxic a întrebat:

Intrebare pentru fumatori! Care este cea mai tare tigare pe care ati fumato happy

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Era bun snagov, n-am mai fumat de ceva timp

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Am fost si eu fumator si am fumat de la un batran o tigare tare...pe pachet scria DOINA laughing e nasoala rau :pe

| iloveusa a răspuns:

A fost una minunata si se numea " Fumatul este cel Mai Prost tabiet din lume''

| BoboMC a răspuns:

Am inteles ca Plugaru ar fi cea mai tare tigara fiindca e fara filtru.dar in rest ar fi davidovul visiniu. Eu am dat-o pe dunhill negru care e destul de puternica si aia

| VanillaBl a răspuns:

Cea mai tare a fost un cui de mary, am prins un mugure si mia rupt gatu am tusit o gramadabig grin. Asta e cea mai tare pe care am fumat.o eu ca tigare. Dar la tutun cele mai tari mi se par dunhil-urile negre

| VanillaBl a răspuns:

Incearca sa bagi orice tigare in lapte si apoi sa o usuci. Se face foarte tarehappy

| r0xanyka0 a răspuns:

Pall mall rosu...