| Ghost99 a întrebat:

Pentru toti tiristii ce presupune acesta meserie? as vrea sa ma angajez in acest domeniu in cativa ani, si in ce tara lucrati voi si pe ce camion?

3 răspunsuri:
| Cruciuliță a răspuns:

Cel mai bine iti poate raspunde utilizatorul TPU, Spetsnaz: http://www.tpu.ro/utilizator/whmq, el e as in tituri si/sau camioane. Trimite-i mesaj.

| rutanklan a răspuns:

Pai presupune sa ai o nevasta careia sa nu ii pese cu cate #%^*+ te culci, la ce ora vii acasa si cat esti plecat. Trebuie sa fii in stare sa intretii o burta de ~10kg, sa stii sa claxonezi fiecare pustoaica de 12 ani care iti iese in cale si sa nu iti fie frica sa ascunzi cateun tigan romulan in rezervorul de motorina. preferabil dupa ce ai facut plinul. Sper ca te am ajutat.

| coni38 a răspuns (pentru rutanklan):

Nu cred ca toti tiristii sunt curvari cum zici