| miruna013 a întrebat:

Peste 2 saptamani mergem in excursie...eu am sa stau in camera cu inca 2 fete, dar oricum o sa mergem si pe la baieti din cand in cand(in fiecare an ne-am distrat), pentru ca fac tot felul de glume
dar ma gandeam sa facem niste farse foarte misto.sa sunam pe cineva sau faze la care sa se sperie lumea si din astea
spuneti-mi niste idei de farse si eventual niste sfaturi in caz ca ne plictisim
apropo:stam 3 zile(2 nopti)

Răspuns Câştigător
| LoveSelena a răspuns:

Pune hainele lor in camera altor baieti si vei vedea cum se cearta.
2. Pune mustar in pasta de dinti.
3.Ia telefonul la un baiat si trimite-ti un mesaj romantic
4.Ia telefonul unui baiat si cearta-te cu un prieten de al lui

2 răspunsuri:
| delakpanlaa a răspuns:

Pune pasta de dinti pe clanta camerei baietiilor.

| BlackWhite a răspuns:

Pune "Picatura "pe clanta usii sau in papuci am incercat foarte tarebig grinbig grinlaughingdeseneaza-i pe fata cu markerul sau ma rog carioca oricelaughing sau cand intri in camera lor iei cheile ii inchizi pe dinafara si pleci linistita...asa am facut eu acum 2 veri crede-ma ca m-am distrat superwinking dar ai grija ca sa apara cheile inapoilaughing ca daca nu vei avea problemetongue Bafta tongue