| AndreiB96 a întrebat:

Am nevoie de niste idei amuzante pentru o excursie de 2 zile ( in special in hotel ).

glume, farse spuneti orice, ORICEEEEEEEEEE

Răspuns Câştigător
| CosminCSM00 a răspuns:

Ai putea sa cumperi daca nu ai un soarece de cauciuc, par foarte reali si il poti pune pe dulapul unei colege, sau mai exista niste pungi cu aer si atunci cand te asezi pe ele te sperie[ai putea pune sub o patura pe pat], sau daca aveti baie proprie in camera poti scrie dar vezi sa nu te vada nimeni srii pe oglinda cu ruj " plecati, hotelul asta e bantuit"laughing sunt multe... fundabig grin