| Adytza551 a întrebat:

Peste cateva luni este ziua de nastere a iubitei mele implineste 15 anii si a-si vrea sa i-au un cadou frumos adica un iepuras/urs de plus si as vrea un magazin din afara unde sunt mai ieftine si as putea sa imi aleg jucaria si sa o camand va multumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O O═══∩═══O O
╭╬╮ ◢
╭▅▇□□█▇▆▅▄▃▂▁(╳)█╮
╰═▃_▁∠════▔▔▔
╙O ╙O

| andru10best a răspuns:

Mai bine comanzi de pe internet. Este mai simplu si de obicei gasesti si recenzii la produse si stii ca sunt bune.

| AdelaAde7 a răspuns:

Nu cred ca e un cadou atat de minunat, e deja clasic...toata lumea ii face iubitei/iubitului cadou un ursulet de plus... e banal! Uite, poti sa ii cumperi un lantisor de argint si nu este foarte scump cu initiala numelui ei ( M, A, D, C etc) 40-50 de lei mai mult nu e big grin sau ai putea sa ii dai un buchet frumos de trandafiri! S-ar bucura mai mult, ce sa faca cu un iepuras/ursulet de plus? nu mai e un copil sa se joace si sa se bucure de asa ceva, renunta la ideea asta. Succes!

| mirrru a răspuns:

Hei eu te sfatuiesc sa ii iei un inel de argint acuma argintul e ff ieftin cred ca s-ar bucura foarte mult iti spun din propia experienta:* funda?

| jessyjesyxX a răspuns:

Eu nu stiu ce magazine se afla in orasul, comuna ta, asa ca iti recomand sa cumperi de pe net.scri ursuleti de plus si iti da cati vrei.frunda?