| Adytza551 a întrebat:

am si eu o intrebare.

Peste cateva luni este ziua de nastere a iubitei mele implineste 15 anii si a-si vrea sa i-au un cadou frumos adica un iepuras/urs de plus si as vrea un magazin din afara unde sunt mai ieftine si as putea sa imi aleg jucaria si sa o camand va multumesc

2 răspunsuri:
| 9988 a răspuns:

O bratara de argint/aur, ceas, parfum (de firma desigur), Abonament la spa, Set de relaxare, Rama foto digitala, Plita USB, Breloc cu mini-rama foto digitala in forma de inima, Un mouse cu personalitate, un Glob, un puzzle cu poza voastra, un mousepad Miss, Costum sexy de Craciunita, O vacanta surpriza, Abonament la o revista speciala, Pranzul la pachet, Prajituri, Gift card-uri...Ti-am mai dat idei! Nu stiu magazine din afara unde sunt jucarii ieftine! sper ca te-am ajutat!

| Dulcika50 a răspuns:

De ce nu incerci sa-i dai altceva...de exemplu ceva ce place oricarei fete..cosmetice,bijuterii sau daca vrei sa-i dai o jucarie cumpara si tu ceva de aici, nu merita sa comanzi din alta tara sau asa ceva doar pentru ca vrei sa dai mai putin(pentru un cadou frumos trebuie destui bani)