| Adytza551 a întrebat:

am si eu o intrebare.
Peste cateva luni este ziua de nastere a iubitei mele implineste 15 anii si a-si vrea sa i-au un cadou frumos adica un iepuras/urs de plus si as vrea un magazin din afara unde sunt mai ieftine si as putea sa imi aleg jucaria si sa o camand va multumesc

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Ursuletii de plus sunt cadouri pentru copii de 3-5 ani... Iti recomand un inel, un colier inscriptionat.

| S3S3an a răspuns:

Sincer nu tias sfatui mie personal la aniversarea mea de 15 ani nu mi-ar placea cel mai bun cadou este cel facut de minile tale fa o aplicatie de fotografii si pune-o intro rama frumoasa daca nu poti singur sa faci ceva roaga pe cineva sa te ajute un prieten care stie sa foloseasca foarfecele si lipiciul Succes