| stalin1999 a întrebat:

Vine majoratul celei mai bune prietene (suntem prieteni de vreo 14-15 ani) intr-o luna si chiar nu stiu ce sa ii iau, bani nu am de gand sa ii dau, nu pentru ca nu vreau ci pentru ca stiu ca nu are nevoie, as vrea sa ii fac cel mai perfect cadou. Imi puteti da cateva idei? Nu stiu daca va ajuta dar mentionez ca sunt baiat big grin
Daca aveti idei faine de gadgeturi faine sau tablou cu amintiri sau lucruri care le pot cumpara pentru majorat, lasati un link sau orice, nu stiu dar sa fie fain. Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Buna!
Recomand sa-i cumperi un buchet mare si frumos asortat, compus din florile ei preferate sau o floare frumoasa la ghiveci, o cutie de bomboane si o carte/o serie de carti pe care stii ca isi doreste sa o/le citeasca si nu o/le are in biblioteca personala sau bilete la un concert/un balet/o piesa de teatru la care isi doreste sa mearga (vin atat de multi mari artisti, anul acesta, in Romania, incat e aproape imposibil sa nu gasesti ceva pe gustul ei: Richard Clayderman, Julio Iglesias, Andre Rieu etc) sau parfumul ei preferat sau o bijuterie eleganta, adecvata stilului ei (o bratara, un colier sau o pereche de cercei).
Felicitari pentru prietenia durabila dintre voi si va doresc sa reziste intreaga viata!
Si la multi ani prietenei tale, la aniversarea celor 18 ani! Distractie placuta la majorat, amandurora!

4 răspunsuri:
| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

O rochie :*

| Crainstorm20 a răspuns:

Salut! Sunt baiat.
Poate cele mai bune cadouri sunt:
-Un buchet! Foarte frumos cu florile ei preferate!
-Album cu amintirile voastre(are valoare sentimentala).
-Tablou cu voi doi.
-Stick cu slide-uri despre voi doi! Care are o muzica frumoasa si va prezinta impreuna!
-Urs de plus foarte mare!
BAFTA!

| stalin1999 explică:

Dacă sunteti fete si impliniti 18 ani, puneti-va in locul ei si ganditi-va ce v-ar placea cel mai mult. Astept raspiunsuri big grin

| Uta_Iulia-Cristina_1977 a răspuns:

Un cadou personalizat, avand in vedere ca sunteti prieteni de atatia ani, va aprecia faptul ca o cunosti bine. Eu iti propun sa-i cumperi un tricou cu modele personalizate din cristale Swarovski, cam asa sunt preturile: http://tricouri-cristale.ro/tricouri-swarovski. E iubitoare de pisici sau animale in general? Ai un tricou cu o pisica stilizata, cal, bufnita, fluture, flori, etc. Sau viseaza sa mearga la Paris sau in Franta? Ai mai multe variante din colectia noua aici: facebook.com/tricouricristale. Nu-ti face probleme in legatura cu masura, au toate masurile, iar in plus tricourile au elastan, deci se intind frumos peste bust. Poti vorbi detalii pe fb sau direct la telefon.