| anca_8880 a întrebat:

Peste o saptamana e ziua mea..am nevoie de niste idei ce sa fac ..cum sa-mi petrec ziua...cu niste prietenibatting eyelashes

7 răspunsuri:
| JustABelieber a răspuns:

Depinde cati ani ai....eu ti-as recomanda o petrecere in pijamale.Nu te stresezi sa organizezi ca la carte.Cumperi niste popcorn, o pizza, niste dulciuri si va distrati pe cinste daca alegeti si un film de groaza e si mai bine. Uite niste idei ce puteti face:bataie cu perne, show makeup, barfe mai cauta si uh pe net o sa gasesti multe idei.

| MValentin a răspuns (pentru JustABelieber):

Patricia ai niste idei super!

| anca_8880 explică (pentru JustABelieber):

17 fac

| JustABelieber a răspuns (pentru anca_8880):

Numa' bine iei cateva prietene si va distrati

| JustABelieber a răspuns (pentru anca_8880):

Eu am facut 16 si a iesit super

| JustABelieber a răspuns (pentru MValentin):

Mersi :*:*:*

| DragosGr a răspuns:

La o pizza.