| ioana28XD a întrebat:

Buna dragi prieteni sad! Peste 1 luna este ziua mea de nastere dar parintii mei nu au timo pentru a-mi organiza o petrecere...Eu mi-as dori tare mult o petrecere si sa primesc cadouri love struck. Dati-mi idei cum sa-mi petrec ziua happy. VA IUBESC!

Răspuns Câştigător
| addda3 a răspuns:

Iti poti alege cativa prieteni si puteti iesi la un grata, acolo te poti distra alaturi de prietenii tai

4 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Du-ti cei mai buni 5-6 prieteni la o pizza, iti trebuie maxim 100 ron si ai facut si rost de cadouri frumoasehee hee

| Elly7890 a răspuns:

Cum vine asta? nu au timp, doar esti copilul lor! cati ani faci? spune-le sa iti dea niste bani sa-ti duci prieteni undeva la biliard, la mall, la bowlingla film sau la un gratar!

| Analiaa a răspuns:

Auzi draguto poti sa mergi la un bar cu vreo 5 prieteni si sa faci cinste cu suc si pizza dar daca nu ai bani de buzunar du-te si cere la bunici parinti etc. sper ca te-am ajutat funda?

| OaNa8690 a răspuns:

Eu de exemplu m-am dus cu 7 prieteni la film apoi la un suc si dupa neam plimbat cu rolele in parc totul a costat 2 milioane si neam distrat foarte tare happy sau mai roaga-te de parinti sa-ti faca o petrecere