| LeonardoDiCapra a întrebat:

Poate credeti ca aceasta intrebare este una prosteasca... ei bine, nu este big grin intrebarea este:Cat fac 1+1...care raspunde-ti corect luati funda :d big grin big grin big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O pereche de homosexuali!
Pa, pa.

58 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11!

| NothingImportant200 a răspuns:

2:d

| ChibiRose a răspuns:

1+1=un cuplu frumos
1+1=2
1+1=1laughing

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

| Zebi a răspuns:

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

| Alexandra. a răspuns:

Este o gluma, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Hai ca e chiar de coma, 1+1 fac 2.rolling on the floor Si nu, nu vreau funda, pentru ca nu-i raspunsul corect.laughingDoar o banuiala.

| VladRO a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

22 normaaalll...big grin
Fundaa?

| Adredemesconf a răspuns:

Am raspunshappy.
E bine?
Glumeamlaughing
Pai pana acum eu am invatat ca 1+1 fac 2happy.

| matrixismyname a răspuns:

11 sau 3.

| Georgyana98 a răspuns:

Pot fi trei variante
tongue dar nu corecte asa cred

1+1=1

1+1=2

1+1=11

sper ca e asa.pentru ca is tare curioasa care e a treia varianta laughing

| bubiko_8310 a răspuns:

1+1=2
1x1=1
1:1=1

| BlueByMe a răspuns:

rolling on the floor))))))))1+1=2!
ps:ce fain ii avataru tauwinkingfunda?happy

| Denysa_3140 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi barbati!? shic?

| Scumpitza a răspuns:

| VIPER a răspuns:

Zic eu:unu+unu fac doi, una+una fac doua, unu+una fac o pereche :X:X:X:X:

| Artemisia a răspuns:

2! cand spun cifra doi ma face sa ma gandesc la doi iubiti

| miauu a răspuns:

| Libelle a răspuns:

De ce?
atata ai tu la lb romana(mai exact la gramatica)?

| rosto a răspuns:

Hai lasa astea, stim si noi ca poate sa faca 0, ce nu stii tu este ca se scrie raspundeti, nu raspunde-ti!

| Lora a răspuns:

1+1 poate face 1 atunci cand iubesti atat de mult incat tu si el sau invers el si ea sa devina o singura persoana, ori legandu-ma de aceeasi motivatie si anume cand el si ea se iubesc atat de mult incat 1+1 poate face 3 (adica inca un bebitza)

| Gizăz a răspuns:

Îţi voi da şi eu o fundă mare cât tine când vei ştii că răspundeţi se scrie legat în marea majoritate a cazurilor. Apropo, vezi că e face nu fac pentru că acordul e cu rezultatul adunării nu cu ea în sine.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna. O pereche

fundita?big grin

| gabystar a răspuns:

Iubire:X
sau
tu si cu mine
sau
noi 2
sau

| moriordie a răspuns:

Daca la o mana iti iei o manusa este 5+5=5, poate asa ii si cu degetu, daca pe un deget il imbraci intr-o manusa o sa fie 1+1=1

| VIPER a răspuns:

Legiuitoarea ma face sa mor de ras.eu raspunsai primul deci eu iau funda? PLZZZZZZZ