| bytha a întrebat:

Poate pare inspaimantator, dar chiar am nevoie de un raspuns, cei care cred in interpretarea viselor : stie cineva ce inseamna cand visezi un cadavru? Sunt un pic cam speriata :-s

Răspuns Câştigător
| DeeAnna. a răspuns:

Cadavru - E semn bun, de viata lunga.
Asa am gasit pe net...Acum nu stiu sigur.
Eu nu sunt superstitioasa si nu cred in asa cev.isele au legatura cu activitatea ta din timpul vile.eci poate ca doar daca ai auzit ceva de un cadavru, ti s`a intiparit in minte fara sa vrei si s`a transpus in vis. Explicatia asta am primit`o de la cineva care este pasionat de vise si de activitatea creierului pe timp de noapte.

1 răspuns:
| inna a răspuns:

Poate te-ai uitat la vreun film horrorhee hee. Nu e nimic grav.Si mie mi s-a intamplat de multe ori.Vise de noapte.