| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Intrebari:
Subiect: interpretarea viselor
Raspundeti:
1) Daca visezi ca te saruti ce semnifica?
2)Daca visezi ca moare cineva din familie (mama, tata sau bunica) ce semnifica?
3)Daca am visat ca am visat? Adica am avut un vis in care visasem...
4)Daca visez ca imi place de un baiat si ma sarut cu el desi eu in realitate am pe altcineva si el imi este doar amic si eu nu consider ca poate fi altceva?
P. S.: Nu ca as crede in asa ceva, doar ca sunt curioasa >:
Please raspunsuri :X
Multumesc anticipat :*
FUNDA cel mai bun raspuns (+ vot) si restul voturihee hee

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ha ha ha le-ai incurcat de tot cd mai visezi fa-ti Sfanta Cruce si culca-te inapoi Vise de noapte Referitor la baiat - poate te-ai gandit la el inainte sa adormi de aceea ai visat Nu mai crede in vise Incearca sa crezi numai in realitate Daca ai sa crezi in vise inseamna ca tu crezi in ceva ireal Sfatul meu fa-ti Sfanta CRuce si culcate iar

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi explică:

Draga petre, chiar am specificat ca nu cred in asa ceva, ok? Eram doar curioasa...

| julius a răspuns:

In general visele cu sarut au o interpretare pozitiva, detalii : http://interpretarea-viselor.ro/Sarut,sarutare.html iar cele cu moarte de asemenea, desi par sinistre la prima vedere