| Dina10 a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva ce program trebuie sa folosesc pentru am-mi semna pozele, inainte sa le public pe blog.

Răspuns Câştigător
| Andriux a răspuns:

Dacă vrei doar să te semnezi pe ele şi o simplă editare în Paint e foarte bună. Poţi folosi şi PhotoScape care are mai multe opţiuni de editare, efecte ş.a.m.d. Dacă vrei ceva mai complicat, atunci Adobe Photoshop e cel mai bun. happy

3 răspunsuri:
| Dina10 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.

| Cattleya a răspuns:

Sunt mai multe programe...insa eu folosesc photoscape, si e destul de usor

| MaXimo a răspuns:

Puteti si cu Picassa, jos va aparea TEXT, selectati si puteti scrie orice pe poza! o zi buna (picassa il downloadati de pe goole foarte usor)