| blackitty a întrebat:

Help! ma poate ajuta cine va sa mi spuna cum sa mi pun toate pozele din P. C si pe cele care am sa le fac cu aparatul fot in format. RAW?
imi trebuie un program anume ca sa le pot pune in. raw? daca se poate sa mi explicati pasii care trebuie parcursi ar fi super :X

1 răspuns:
| Yagami a răspuns:

Pai dale edit si iti vor aparea in paint... pune un punct sau ceva mic[ sa nu se vada] si dai save as. si iti va aparea unde sa le salvezi si mai jos numele si inca o bara sub nume.Ei bine de acolo selectezi ce format sa fie:.bmp .raw...etcbig grin.Sper ca te-am ajutathappy. funda?batting eyelashes