| Marius998 a întrebat:

Pocnitorile expira?
Si daca expira le mai pot folosi?

Răspuns Câştigător
| GrimReapper a răspuns:

Nu expira.Le poti folosi oricand dar nu trebuie tinutela caldura sau in umiditate crescuta.

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu au un termen de garantie, dar daca sunt tinute in conditii de umiditate si caldura excesiva, se "trag", adica o sa faca un fâs.

| TheStory a răspuns:

Depinde in ce mediu le tii.Trebuie tinute intr-un mediu uscat ca sa mai functioneze.

| stef112 a răspuns:

Nu ma ce ai nu expira. adica nu cred ca au termen dar unele cateodata doar fac scantei si nu mai bubuie.

| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Da expira si daca le folosesti dupa ce expira cand o vei aprinde va face ca o flatulatie in loc sa pocneasca:))

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro

| Ema2017 a răspuns:

Da le poti flosi dar sa ai grija sunt care dupa ce au expirat nu mai pusca tongue ai grija.

| Ema2017 a răspuns:

Mda cand te referi la (expira )inseamna termen de valabilitate straight face adica daca le mai poti vinde in magazin straight face! Daca a expirat termenul de valabilitate si inca le mai vinzi poti primi amenda straight face de accea pe orice produs apare termenul de valabilitate adica (expira ).
Multumescbig grin